Dnes je 09. 09. 2024
svátek má Daniela

Sport Relax organizátorem MČR FSKA 2013

Dne 30. listopadu se v České Lípě konalo Otevřené mistrovství ČR FSKA v karate, jehož organizátorem soutěže byl svaz FSKA a klub Sport Relax.

Do našeho krásného města zavítali karatisté, aby se utkali o pěkné ceny s konkurencí, která byla v některých kategoriích opravdu silná. Soutěže se zúčastnilo 235 karateků z České republiky a Polska.

Při zahajovacím ceremoniálu se slova ujal hlavní trenér a organizátor Pavel Znamenáček, který se svým týmem připravil pěknou soutěž. V celkovém hodnocení jednotlivců a týmů se stal nejúspěšnějším klubem domácí Sport Relax.

Letos jsme udělali výjimku a hodnotili jsme jen výkony kata jednotlivců, tím se náš klub dostal na druhou příčku. Pořadí klubů po součtu znělo: 1. místo Auto Škoda M. Boleslav, 2. místo Sport Relax a 3. místo obsadil Dragon Neratovice.

Velký dík patří organizačnímu týmu, který soutěž v pátek postavil a podal pomocnou ruku v sobotu při akci. Také musím zmínit spokojenost polského týmu v čele s trenérem Jackem Jaworskim.

Nejúspěšnějším závodníkem se stal Tomáš Červinka z klubu Auto Škoda Mladá Boleslav a z našeho klubu děvčata Barbora Znamenáčková a Dorota Blechová s počtem tří zlatých a jedné bronzové medaile.

O překvapení se postarali chlapci v kata duo dorost & muži Tomáš Vácha s Jakubem Fialou a v kata týmu žáci David Minárik, Jakub Vavřinčík a Jakub Scholz.

Naši svěřenci vybojovali celkem 27 cenných kovů z toho 10× zlato, 7× stříbro a 10× bronz.