Spokojenost trenéra Znamenáčka s výsledky MČR Beginner

Verze pro tisk |

Naši svěřenci vybojovali o víkendu 7x zlato, 7x stříbro, 3x bronz

Na domácí půdě v České Lípě se konalo Mistrovství České republiky Beginner a Kvalifikační turnaj pro MČR v olympijském karate. Velice náročný víkend nejen pro závodníky, ale i trenéry rozhodl o titulech mistrů ČR a zejména kvalifikaci na MČR seniorů a mládeže, které proběhne tento víkend v Karlových Varech. Gratulujeme a děkujeme závodníkům za skvělou reprezentaci klubu a našeho města České Lípy. Dále děkuji našim partnerům a našim starším svěřencům za pomoc mladším svěřencům na MČR.

Karate klub SPORT RELAX se stal 3. nejúspěšnějším klubem mistrovství z 39 klubů 

Fotogalerie: Mistrovství ČR beginner 26.11.2023 – znami – album na Rajčeti (idnes.cz)

Výsledky                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Mistrovství ČR Beginner 26.11.2023 (2x zlato - 6x stříbro - 2x bronz)

1. místo Skočík Radek agility 8-9 let 8. kyu                                                                                                                         

1. místo Battulga Misheel kihon 10-11 let 8. kyu

2. místo Sláma Jáchym agility 10-11 let 8. kyu

2. místo Šorčíková Valerie agility 10-11 let 8. kyu

2. místo Okhrimenko Roman kihon 10-11 let 8. kyu

2. místo Barták Zdeněk kata 12-13 let 7. kyu

2. místo Šmídová Rozálie kumite baloon do 7 let 8. kyu

2. místo Jakubíček Jan kumite beginner 8-9 let 7. kyu

3. místo Sláma Jáchym kumite baloon 10-11 let 8. kyu

3. místo Russo Cristiano kumite beginner 12-13 let 7. kyu

4. místo Šmídová Rozálie agility do 7 let 8. kyu

5. místo Pomíkáček Jan kata 10-11 let 7. kyu

5. místo Štěpánská Veronika kumite baloon 12-13 let 8. kyu

5. místo Štěpánská Veronika agility 12-13 let 8. kyu

5. místo Rybová Viktorie kihon 12-13 let 8. kyu

6. místo Staněk Adam agility do 7 let 8. kyu

6. místo Prijic Inela agility 8-9 let 8. kyu

6. místo Battulga Misheel agility 10-11 let 8. kyu

7. místo Kletečka Michael agility do 7 let 8. kyu

7. místo Přívratský David kihon 10-11 let 8. kyu

8. místo Novotný Michal agility 8-9 let 8. kyu

8. místo Rybová Viktorie agility 12-13 let 8. kyu

 

Kvalifikační turnaj 25.11.2023

1. místo Řehák František kumite dorost postup na MČR

1. místo Klimplová Vanesa kumite juniorky postup na MČR

1. místo Znamenáčková Adéla kumite juniorky postup na MČR

1. místo Poláková Tereza kumite starší žákyně postup na MČR

2. místo Klimeš Jan kumite muži postup na MČR

3. místo Černý Adam kumite muži

4. místo Zachová Magdaléna kumite dorostenky

5. místo Černý Adam kumite muži U21

5. místo Pomikáček Pavel kumite dorostenci

6. místo Pavlasová Božena kata ženy

8. místo Maliarik Jan kumite starší žáci

9. místo Kovács Ondřej kata muži

9. místo Cupová Barbora kumite dorostenky

10. místo Zachová Magdaléna kata dorostenky

11. místo Poláková Tereza kata starší žáci

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru