Dnes je 27. 09. 2024
svátek má Jonáš

Skalice první

Chyběla k tomu maličkost, porazit Českou Kamenici. Nástup do zápasu se jim vydařil vskutku skvěle a již ve druhé minutě korunovali svůj počáteční velký tlak gólem Pěničky, který dorazil za záda bezmocného Vaňka jím vyraženou střelu Havlase. 1:0. Hned o pár minutek později špatně vyřešil rychlý protiútok skalické dvojice Knytl - Kalenda právě prvně jmenovaný, který raději místo nahrávky Bílému volil střelu, se kterou si bez problémů poradil kamenický Vaněk.

Tlak SK Skalice nadále neustával, dokladem toho byla střela, kterou vyslal po Kalendově akci aktivní Havlas. Již o pět minut později se ale domácí útočník Havlas dočkal, jeho útok musel vyřešit až hostující brankář Vaněk, který ho v pokutovém území srazil k zemi. Tuto akci posoudil rozhodčí Holakovský jako nedovolenou brankáře Vaňka vyloučil a nařídil pokutový kop proti týmu z České Kamenice. Penaltu s přehledem poslal k tyčce. 2:0. V 63. minutě Pěnička nádherně našel Knytla, který s jistotou sobě vlastní nedal brankáři sebemenší šanci. 3:0. V 65. minutě se kopala další penalta, ale Jeníčkova střela se nevešla o centimetry do branky. V 74. minutě to bylo již 4:0, Kalenda rozehrál rohový kop a pro Žampacha nebyl problém zasunout míč do sítě. V 85. mimutě na konečných 5:0 zvýšil hlavou Mikiska.
diváci: 310

SK Skalice: Hradiský - Mikiska, Jeníček, Žampach -Vohnoutka, Pěnička, Bílý, Kalenda - Knytl, Havlas

rozhodčí: Holakovský