Dnes je 29. 09. 2024
svátek má Michal

SPORT RELAX má 4 kovy z GRAND PRIX NORTHBOHEMIA

Na 51. mezinárodní soutěži GRAND PRIX NORTHBOHEMIA Hayashi Cup závodníci klubu SPORT RELAX mezi 700 závodníky z 10 států (nejvzdálenější Saudská Arábie a Indie) uspěli těmito výsledky: 1x zlato, 2x stříbro, 1x bronz, 1x 5. místo

Tým ve složení Pavel Znamenáček, Adéla Znamenáčková, Božena Pavlasová, Patrik Gašpár, Barbora Znamenáčková, Natálie Pokorná a Petr Zítko skvěle reprezentovali klub SPORT RELAX a město Českou Lípu.

Barbora Znamenáčková jede na vítězné vlně, i když má studijní povinnosti na Vysoké škole v Liberci. Vyhrála kategorii žen a 2. místo obsadila v U 21. Druhé místo získala Božena Pavlasová v kata Masters a v kategorii U21 obstál i Patrik Gašpár, když obsadil 3. místo. V silně obsazené kategorii se dařilo Adéle Znamenáčková, která přišla o bronz a získala tak 5. místo.

Barbora Znamenáčková: 1. místo kata ženy

Barbora Znamenáčková: 2. místo kata U21

Patrik Gašpár: 3. místo kata U21

Božena Pavlasová: 2. místo kata Masters

Adéla Znamenáčková: 5. místo kata žákyně