Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

Parádní vystoupení SPORT RELAX na GP NORTH BOHEMIA

MÁME DOMA 1x ZLATO, 2x STŘÍBRO, 1x BRONZ

50. ročník, 44 klubů a 500 závodníků na mezinárodní GP, to byla akce, kam naši závodníci karate klubu SPORT RELAX vyrazili. Jmenovitě Božena Pavlasová, Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová, David Kavalír a trenér Pavel Znamenáček si vedli velmi dobře na silně obsazené Northbohemce, kterou máme v oblíbených akcích.

Jakub Burián 7. místo kata muži 10-11 let

Matyáš Najman 3. kolo vyhrál kata starší žáci.

Největší radost měla Adéla Šinerová, která v juniorkách porazila rivalku Dominiku Šabovou a získala zlato pro SPORT RELAX. V seiorkách v boji o bronz jí Dominika porážku vrátila. Adéla měla malé zaváhání, které se v tomto boji trestá.

Parádní den měla i Barbora Znamenáčková, která získala 2x stříbro, když se probojovala do finále U21, kde nestačila na Zuzku Augustinovou. To samé se odehrálo v kategorii seniorky a opět stály spolu ve finále.

Božena Pavlasová se postavila v poli Masters, kde vybojovala bronz.

David Kavalír byl sice bez medaile, ale těsné prohry ho o ní připravily, zejména v kategorii U21.

Byla to poslední soutěžní příprava před mistrovstvím světa WTKA. Ještě se vyladíme tento víkend a již odcestujeme do Itálie. Držte nám palce a buďte našimi fandy. Jsme tým 25 let.

Děkujeme našim stálým partnerům za podporu!

Gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci klubu SPORT RELAX.