Podcast i-novin 11 s Ondrou Pourem nejen o Pourfestu

Verze pro tisk |

Týden od 14. září je doslova narvaný kulurními událostmi - přijede Simona Stašová nebo Barbora Poláková, ve stejný den bude v Boru legendární Caveman, pokračují koncerty festivalu Lípa Musica, do kin se vrací Havel a nastupuje nová střílečka.

 

K mikrofonu jsem si pozval Andyho Poura, který má narvaný příští víkend - v Chotovicích pořádá Pourfest a hned druhý den vystoupí na Rock for ZUŠ. Povídali jsme si zejména o jeho kapelách, ale třeba i o Schovankách.

Tento podcast vydáváme o chvíli dříve, než je obvyklé, protože už dnes (sobota 12. 9.) je v Chotovické hospodě zajímavý koncert - Decadent Harmony křtí nové album a předkapelu jim dělají Papír Sklo Plasty s novým programem. Navíc budu v Lípě v následujících dnech jen sporadicky. 

Můžete nás poslouchat on-line, anebo si nás stáhnout a poslouchat off-line třeba v autě. Následuje seznam aplikací, které můžete použít. Zpravidla první v seznamu je nejnověji nahraný podcast. 

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete využít tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. (Bohužel Spotify má občas zpoždění a třeba Podcast s Martinem Prokešem je lepší si přehrát v jiné aplikaci.)

Nejrychleji se nové díly objevují na mateřské platformě Anchor.

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující:

Google Podcasts

Pocket Casts

RadioPublic

Podcast Addict

Audiolibrix

Listen Notes

Breaker

Overcast

České podcasty (to je náš empatický český partner)

Pro vyznavače Applu jsme už i na podcasts.apple

Nahoru